MEGAT SA
kable, przewody zaopatrzenie
Megat S.A. dostarcza produkty, które w pełni spełniają wymagania i oczekiwania klientów. Dla nas ,zadowolony klient ,to najlepszy dowód dobrej jakości, o kluczowym znaczeniu dla firmy , jej rentowności i konkurencyjności. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiedzialni za jakość swojej pracy. Zaangażowanie wszystkich pracowników w procesy które ich dotyczą, oraz rozwijanie swoich kompetencji powoduje powiększanie się grona tych klientów.
Prod. LEONI
Karty katalogowe kabli okrętowych firmy LEONI znajdują się w dziale Download.
Wszelkich informacji na temat kabli udzielą Państwu nasi pracownicy.

Fieldlink Ethernet Cat 5 + ES

Pełna nazwa tego kabla to Industrial Ethernet ES ITP Marine Cable Cat 5+. Jest szeroko stosowany na statkach oraz w innych aplikacjach przemysłowych. Może być instalowany zarówno pod jak i nad pokladem (odporny na promienie słoneczne). Posiada certyfikaty GL, DNV, LR, ABS, BV i dodatkowo ma aprobatę UL.

Kabel do sieci AS-Interface

AS-Interface jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemóm sieci przemysłowych. Standard AS-I coraz śmielej wchodzi do przemysłu stoczniowego i prawdopodobnie już niedługo wiekszość czujników oraz szaf sterowniczych będzie budowanych w tym standardzie ze względu na jego prostotę. Kabel posiada certyfikaty GL, DNV, LR, ABS oraz BV

Kabel do sieci PROFIBUS

Wysokiej klasy kabel do sieci PROFIBUS. Występuje w dwóch odmianach izolacji zewnętrznej - SHF1 (CH) oraz SHF2 (CX). Kabel posiada certyfikat GL.

Kable do sieci CAN BUS

Wysokiej jakości, bezhalogenowy kabel do sieci CAN. Występuje jako jedno lub dwu parowy. Posiada certyfikat GL

Kabel giętki S05Z1Z1-F

Stosowany glównie tam gdzie wymagane są duże kąty gięcia ze względu np. na brak miejsca. Kabel występuje w dwóch przekrojach żył 3x1,5mm2 oraz 3x2,5mm2.Posiada certyfikaty GL, DNV oraz LR.

Kabel odporny na wysokie tempertury M6YC6Y

Kabel M6YC6Y stosowany jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest zwiększona odporność na wysokie lub bardzo niskie temperatury np. w okolicach silników spalinowych lub boilerów. Kabel posiada certyfikat GL.

Navy cables

Karta katalogowa znajduje się w dziale Download
← Powrót ←
Megat S.A. 83-050 Kolbudy Łapino ul.Sienkiewicza 37 NIP: 586-10-38-604
Email: megat@megat.pl Tel: +48 58 671-29-77  Fax: +48 58 765-10-93
Nr konta: 11 1090 1102 0000 0001 0365 4978 BZ WBK S.A. I o/Gdynia
 
Projekt i wykonanie: Studio eMart 2012