MEGAT SA
kable, przewody zaopatrzenie
Megat S.A. dostarcza produkty, które w pełni spełniają wymagania i oczekiwania klientów. Dla nas ,zadowolony klient ,to najlepszy dowód dobrej jakości, o kluczowym znaczeniu dla firmy , jej rentowności i konkurencyjności. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiedzialni za jakość swojej pracy. Zaangażowanie wszystkich pracowników w procesy które ich dotyczą, oraz rozwijanie swoich kompetencji powoduje powiększanie się grona tych klientów.
O firmie
       Istniejemy na rynku od roku 1995. Początkowo firma była hurtownią materiałów dla elektroenergetyki z czasem przekształciła się w firmę techniczno-handlową specjalizującą się w kablach. Dzisiaj jesteśmy dostawcą wszelkiego rodzaju kabli przemysłowych i specjalistycznych oraz całych systemów kablowych głównie dla przemysłu stoczniowego, petrochemicznego, rafineryjnego, hutniczego, spożywczego i wielu innych.
       W dziedzinie kabli okrętowych i off-shore jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce w zakresie oferowanych produktów i posiadanych stanów magazynowych. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem we współpracy z naszymi dostawccami oraz jakością i gamą oferowanych produktów. Stale dążymy do poszerzania naszego asortymentu a naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi przy najbardziej specjalistycznych budowach i projektach. W dążeniu do celu , rozwijamy współpracę z najbardziej uznanymi producentami kabli i akcesoriów w Europie, skupiając sie na tym co mają najlepszego do zaoferowania. Zbudowaliśmy w ten sposób bazę produktów pozwalającą zrealizować każdy projekt, od oczyszczalni ścieków przez instalacje podwodne, po fabryki i stocznie. Od kabli zasilających, poprzez sterownicze, instrumentacyjne, BUS, światłowody na konstrukcjach specjalnych kończąc. Oprócz kabli oferujemy Państwu pełne wsparcie techniczne przy ich doborze. Często bardzo wiele można zaoszczędzić poprzez poprawne zdefiniowanie warunków pracy kabla. Możemy dobrać, zaprojektować i wykonać dokładnie takie rozwiązanie, które pasuje do danej aplikacji. Największe znaczenie ma to w przypadku kabli pracujących w trudnym środowisku np. wysokie lub niskie temperatury, kable podwodne do pomp głębinowych, narażenia na oleje, rozpuszczalniki itp. W takich wypadkach zły dobór kabla kończy się zwykle awarią
 
 
 
STRONA W BUDOWIE
Megat S.A. 83-050 Kolbudy Łapino ul.Sienkiewicza 37 NIP: 586-10-38-604
Email: megat@megat.pl Tel: +48 58 671-29-77  Fax: +48 58 765-10-93
Nr konta: 11 1090 1102 0000 0001 0365 4978 BZ WBK S.A. I o/Gdynia
 
Projekt i wykonanie: Studio eMart 2012
 
STRONA W BUDOWIE